PARAŠYKITE MAN

INFO@RITAREGALE.LT

4.8/5

Įvertino buvę Ritos Regalės klientai

PRAKTINIS seminaras "3 raktai sėkmingai komunikacijai"​

PRAKTINIS seminaras "3 raktai sėkmingai komunikacijai"

79€ 37€

+ meditacija “Tavo ideali ateitis” ir 10-ies patarimų rinkinys “Valdyk nerimą ir stresą lengvai”.

Sužinokite, kokias slaptas gudrybes nauja sėkmės lydimi žmonės bei kaip sėkminga komunikacija susijusi su laiminga meile, darnia draugyste, sėkminga karjera ir verslu!

Patogus atsiskaitymas su:

"Ačiū, Rita, kad atsiradai mano kelyje. Nuo pirmo susitikimo gyvenimo kokybė, požiūris į gyvenimą, pasitikėjimo savimi jausmas keitėsi kardinaliai. Tavo dėka gyvenime atsirado daugiau meilės sau, aplinkai, pačiam gyvenimui iš esmės." - Rasa

4.8/5

Įsivaizduokite save kaip žmogų, kuris laisvai išsako savo nuomonę, ramiai ir dalykiškai aptaria skaudžiausią problemą su sutuoktiniu ar viršininku, tinkamai save pristato, pozicionuoja bendraudamas su kolegomis, partneriais, ramiai, subalansuotai reaguoja net į drastiškiausias vaiko išdaigas.

Ar tikrai manote, kad tai neįmanoma?
Efektyvus bendravimas yra toks pat išmokstamas įgūdis, kaip ir gebėjimas vairuoti automobilį. .

Žinodami ir sąmoningai praktikuodami komunikacijos gudrybes, pamažu galite tapti tikru bendravimo meistru, kuriam iš tikrųjų paprasta ir malonu visa tai daryti.

Jau dabar galite įsivaizduoti save kaip lengvo ir malonaus bendravimo guru ir jei nuolat laikysite savyje šį jausmą, tai jis taps jūsų patikimu vedliu siekiant specifinių žinių bei praktinių įgūdžių.

Seminaras skirtas Jums, jeigu:

Jaučiate, kad jūsų bendravimas vienoje ar keliose gyvenimo srityse stringa, jūs išgyvenate prastas emocijas ir esate pasiryžę siekti naujų žinių bei įgūdžių.

Norite išmokti įtaigiai kalbėti, dalykiškai reaguoti į kritiką, užkirsti kelią konfliktinėms situacijoms, pagerinti empatiško klausymosi įgūdžius bei megzti empatišką dialogą.

Siekiate įvaldyti sėkmės lydimų žmonių praktikuojamas bendravimo gudrybes ir subtilybes, pakelti savo komunikacijos lygį ir pagerinti gyvenimo kokybę.

4.8/5

Buvę dalyviai įvertino puikiai

ĮSIGYDAMI SEMINARĄ:

4.8/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

Patogus atsiskaitymas su:

Akivaizdu, kad įtaigi kalba ir empatiškas dialogas..

yra būtini siekiant darnių, susikalbėjimu, abipusiu supratimu, pagarba, džiaugsmu ir laime grįstų santykių su šeimos nariais, draugais ir artimaisiais.
Taip pat, padeda išvengti nesusipratimų, konfliktų, klaidų kelyje į sėkmingą karjerą, tvarią veiklą, pelningą verslą bei siekiant pačių įvairiausių tikslų.

- Ar galėtumėte pasidžiaugti, kad jums pavyksta be streso, įtampos susitarti su darbdaviu, sklandžiai išsakyti savo nuomonę, apginti interesus bendraujant su kolegomis, klientais ar verslo partneriais?

Galbūt sunku išreikšti save, nes emocijos pakiša koją? Galbūt sudėtinga suprasti kitus? Trūksta žinių ir įgūdžių tinkamai pasakyti, parašyti ar kitaip perduoti žinutę, KAD BŪTUMĖTE IŠGIRSTI IR SUPRASTI? Galbūt sunku išreikšti save, nežinote kaip ir dar emocijos nuolat pakiša koją?

APIE VISĄ TAI IR DAR DAUGIAU kalbėsimės šiame seminare kartu su manimi, pokyčių ir streso valdymo eksperte - Rita Regale.

SEMINARO METU SUŽINOSITE:

3 RAKTAI SĖKMINGAI KOMUNIKACIJAI

Sužinosite, kokie 3 svarbūs dalykai užtikrina sklandų ir efektyvų tarpusavio bendravimą bei kuo pagrįsta sėkminga komunikacija.

ĮTAKINGA KALBA

Taps aišku, kokius žodžius, kalbos struktūras kaip ir kada naudoti, kad būtumėte išgirsti, teisingai suprasti ir pasiektumėte užsibrėžto tikslo. Kalbėsime apie 3P taisyklę, “Aš kalbą”, 3D formulę.

EMPATIŠKAS DIALOGAS

Sužinosite konkrečius empatiško dialogo palaikymo žingsnius. Bus atskleistos svarbios subtilybes, reikalingi įgūdžiai, kad galėtumėte jį lengvai sukurti, palaikyti.

KAIP TINKAMAI GIRTI IR KRITIKUOTI

Sužinosite 6 praktinius žingsnius, kuriais naudodamiesi gebėsite teisingai išsakyti pagyrimus ir kritiką.

MINTYS, ŽODŽIAI IR EMOCIJOS SANTYKIUOSE

Sužinosite, kaip emocijos, žodžiai ir netgi neišsakytos mintys veikia tarpusavio komunikaciją ir santykius. Kas iš tikrųjų mums trukdo tinkamai save išreikšti, išgirsti kitą ir kaip tai pakeisti?

4.8/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

Šiuo metu galioja speciali praktinio seminaro kaina: tik 37 Eur vietoje 79 Eur + DOVANOS!

Už šią kainą vietų skaičius ribotas.

Įsigydami seminarą NEMOKAMAI gausite: -meditaciją “Tavo ideali ateitis”, -10-ies patarimų rinkinį “Valdyk nerimą ir stresą lengvai”.

5/5

Apie lektorę:

RITA REGALĖ - praktinių mokymų, kursų ir paskaitų lektorė, streso ir pokyčių ekspertė, knygos “Gyvenimui be streso” autorė, internetinės laidos apie gyvenimo prasmę “Prasmės kodas” autorė ir vedeja, viena iš aktyviausių Idialogue platformos mentorių. Po daugybės gilių teorinių ir praktinių žinių, gyvenimo klajonių, pamokų ir asmeninių bei klientų istorijose aptiktų įžvalgų, jau daugiau nei 10-metį teikia stiprią, profesionalią bei greitą streso, konfliktų, emocijų valdymo, problemų sprendimo pagalbą žmonėms, siekiantiems jaustis geriau šeimoje, veikloje ir aplinkoje.

ATSILIEPIMAI APIE RITOS MOKYMUS:

1
5/5

"Visų pirmiausia noriu padėkoti už nuostabias ir prasmingas pamokas. Džiaugiuosi, kad radau jus, jūsų mokymus, susipažinau. Ačiū jums labai, Rita!. Na, manau pasikeitė mano pasaulėžiūra iš principo, mintys tapo kiek pozityvesnes, gal kiek ramesnės. Didžiuojuosi savim, kad ryžausi ir įveikiau sau mestą iššūkį, aišku su jūsų milžiniška pagalba. Išmokau planuotis darbus, daugiau disciplinos, kasdien daryti ką nors kitaip, taikyti apelsino metodą, nuolat ieškau ko reiktu atsisakyti ar nedaryti, kad tapčiau efektyvesnis. | Laimis Ž.

5/5

“Seminare gautos žinios pritaikomos tiek asmeniniame gyvenime, bendraujant su vaikais ir partneriu, tiek darbe, bendraujant su klientais. Gavau praktinių patarimų, kaip vesti pokalbį konflikto metu, derybose. Pristatytas fizinių pratimų derinukas, kuris puikiai padeda atsikratyti įtampos po sunkios darbo dienos ar suvaldyti jaudulį prieš svarbų įvykį. Metodika padeda ne tik valdyti stresą, bet ir bendraujant, draugaujant, mylint. Rekomenduoju!” | Inga A.

5/5

“Aš ištikrųjų esu labai patenkinta Jūsų seminaru, kadangi tai nebuvo tuščias teorinių žinių pristatymas, o buvo labai daug gyvenimiškos patirties perteiktos su konkrečiais pavyzdžiais ir labai gerai, kad mes visi bendravome tarpusavyje. Ir aš manau, kad toksai praktinis požiūris ir labai adaptuotas paprastiems žmonėsm davė daugiausia naudos man. Ir aišku, kad reikia eiti toliau ir kilti į tą viršūnę, nes labai jau nesinori būti tuose neigiamuose laukuose, nors jie mus ir tempia kiek galėdami žemyn… Bet mes nepasiduosim!!! Ačiū labai ir sėkmės Jums.” | Rita

4.8/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

DUK

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus.

Seminaro įrašą galėsite žiūrėti 6 mėnesius po įsigijimo.

Jeigu peržiūrėjus seminaro įrašą kils bet kokių klausimų – visuomet galite rašyti info@ritaregale.lt ir lektorė atsakys jums el. paštu.

Įsigijus seminaro įrašą, išsiunčiamas laiškas su nuoroda jūsų registracijos metu nurodytu el.paštu. Kartais laiškai nukeliauja į SPAM ar reklamos skiltis, todėl pasitikrinkite ir jas.

“Dalinuosi tuo, ką pati patyriau, sužinojau, išmokau ir integravau į savo gyvenimą. Tai nėra sausos teorinės žinios, tai yra patikrinta ir veikianti praktika. Esu įsitikinusi, kad kiekvienas mano susitikimas su klientais, kursų dalyviais suteikia išskirtinės naudos jų gyvenimams” - dalinasi Rita.

4.8/5
5/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

PRAKTINIS seminaras "3 raktai sėkmingai komunikacijai"​

Sužinokite, kokias slaptas gudrybes nauja sėkmės lydimi žmonės bei kaip sėkminga komunikacija susijusi su laiminga meile, darnia draugyste, sėkminga karjera ir verslu!

"Ačiū, Rita, kad atsiradai mano kelyje. Nuo pirmo susitikimo gyvenimo kokybė, požiūris į gyvenimą, pasitikėjimo savimi jausmas keitėsi kardinaliai. Tavo dėka gyvenime atsirado daugiau meilės sau, aplinkai, pačiam gyvenimui iš esmės." - Rasa

4.8/5
×
×

Cart