PARAŠYKITE MAN

INFO@RITAREGALE.LT

4.8/5

Įvertino buvę Ritos Regalės klientai

Internetinis seminaras "4 bendravimo nuodėmės santykiuose"​

Internetinis seminaras "4 bendravimo nuodėmės santykiuose"

29€ 9€

+ šiandien įsigijusiems 45€ vertės dovana nemokamai!

Sužinokite, kaip ir kokiais būdais siekti sklandžios tarpusavio komunikacijos bei kokia bendravimo forma turi didžiausią įtaką santykiams!

Seminaro transliacija vyks : 2023-04-25 (antradienį) | 19:00

Patogus atsiskaitymas su:

"Ačiū, Rita, kad atsiradai mano kelyje. Nuo pirmo susitikimo gyvenimo kokybė, požiūris į gyvenimą, pasitikėjimo savimi jausmas keitėsi kardinaliai. Tavo dėka gyvenime atsirado daugiau meilės sau, aplinkai, pačiam gyvenimui iš esmės." - Rasa

4.8/5

Kai bendravimas nepavyksta, tai sukelia nemažai sumaišties abiejų pusių gyvenime.

Nesklandi komunikacija, negebėjimas tinkamai bendrauti, išreikšti save, kelia visą eilę nesusipratimų, konfliktų ir netgi veda prie santykių griūties.

Apačioje keletas bendrinių priežasčių, kodėl komunikacija nepavyksta:

1. Bendravime trūksta aiškumo
2. Viena arba abi pusės turi prastus klausymosi įgūdžius
3. Bendraujama skirtingais stiliais
4. Asmenybiniai skirtumai

5. Emocinės kliūtys


Tam, kad bendravimas nenutrūktų, netaptų kasdiene kančia ir priešingai - imtų teikti malonumą, pirmiausia svarbu išsiaiškinti, dėl kokių dažniausiai daromų klaidų vyksta nesusikalbėjimas. Sekantis žingsnis - žinoti ir gebėti pasinaudoti sėkmingos komunikacijos gudrybėmis padedančiomis geriau išreikšti save bei suprasti pašnekovą.

Seminaras skirtas Jums, jeigu:

Norite išsiaiškinti priežastis, kodėl būtent jums tam tikrose gyvenimo situacijose nesiseka komunikuoti sklandžiai.

Siekiate pakelti savo komunikacijos lygį ir norėtumėte sužinoti sėkmės lydimų žmonių naudojamas bendravimo subtilybes.

Jaučiate, kad jūsų bendravimas vienoje ar keliose gyvenimo srityse stringa, tačiau kol kas dar neperpratote tikrųjų nesėkmės priežasčių, o situacijos linkę kartotis.

4.8/5

Buvę dalyviai įvertino puikiai

ĮSIGYDAMI SEMINARĄ:

4.8/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

Patogus atsiskaitymas su:

Akivaizdu, kad sklandus bendravimas..

padeda išvengti bereikalingų nesusipratimų, konfliktų, klaidų siekiant sėkmingos karjeros, tvarios veiklos, pelningo verslo ir pačių įvairiausių tikslų. Yra būtinas mezgant darnius, susikalbėjimu, abipusiu supratimu, pagarba, džiaugsmu ir laime grįstus asmeninius santykius.

- O kaip jums pavyksta susišnekėti su darbdaviu, kolegomis, klientais ar verslo partneriais?

- O kaip sekasi bendrauti tarpusavyje su gyvenimo partneriu ir kitais artimaisiais?

- Ar galėtumėte pasigirti sklandžia, darnia ir džiuginančia komunikacija?

-Ar visgi jaučiate, kad turite kur patobulėti?

Galbūt sunku išreikšti save, nes emocijos pakiša koją? Galbūt sudėtinga suprasti kitus? Trūksta žinių ir įgūdžių tinkamai pasakyti, parašyti ar kitaip perduoti žinutę, KAD BŪTUMĖTE IŠGIRSTI IR SUPRASTI?

APIE VISĄ TAI IR DAR DAUGIAU kalbėsimės šiame seminare kartu su manimi, pokyčių ir streso valdymo eksperte - Rita Regale.

SEMINARO METU SUŽINOSITE:

KAS YRA SĖKMINGAS BENDRAVIMAS

Kas yra komunikacija ir kuo pagrįstas sėkmingas bendravimas.

4 BENDRAVIMO NUODĖMĖS

Taps aišku, kas bendravimą daro nesėkmingu ir kokių klaidų būtina vengti, siekiant sklandžios komunikacijos ir geresnio tarpusavio ryšio.

EMPATIJOS SVARBA BENDRAVIME

Sužinosite, kaip empatijos stoka trukdo kalbėtis ir susikalbėti ir kaip tai pakeisti.

KAIP PAKELTI SAVO KOMUNIKACIJOS LYGĮ

Gausite vertingas žinias ir įžvalgas, kurių pagalba taps lengviau suprasti savo komunikacijos spragas ir galėsite savarankiškai jas tobulinti seminarui pasibaigus.

EQ (Emocinio Intelekto) SVARBA BENDRAVIME

Sužinosite, kaip emocinis intelektas susijęs su tarpusavio komunikacija tiek darbiniuose, tiek santykiuose su artimaisiais bei kas mums trukdo tinkamai išreikšti save, išgirsti kitą ir kaip tai pakeisti.

4.8/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

Šiuo metu galioja speciali praktinio vebinaro kaina: tik 9 Eur vietoje 29 Eur + DOVANA!

Už šią kainą vietų skaičius ribotas.

Įsigydami seminarą dabar NEMOKAMAI gaunate 63 min. vebinarą "5 EŽ METODAS bet kokiai Tavo problemai išspręsti!" (vertė 45 Eur).

5/5

Apie lektorę:

RITA REGALĖ - praktinių mokymų, kursų ir paskaitų lektorė, pokyčių ir streso valdymo ekspertė, knygos “Gyvenimui be streso” autorė, internetinės laidos apie gyvenimo prasmę “Prasmės kodas” autorė ir vedėja, viena iš aktyviausių Idialogue platformos mentorių. Po daugybės gilių teorinių ir praktinių žinių, gyvenimo klajonių, pamokų, asmeninių bei klientų istorijose aptiktų įžvalgų, jau daugiau nei 10-metį teikia stiprią psichologinę ir dvasinę pagalbą žmonėms siekiantiems jaustis geriau šeimoje, veikloje ir supančioje aplinkoje.

ATSILIEPIMAI APIE RITOS MOKYMUS:

1
5/5

"Visų pirmiausia noriu padėkoti už nuostabias ir prasmingas pamokas. Džiaugiuosi, kad radau jus, jūsų mokymus, susipažinau. Ačiū jums labai, Rita!. Na, manau pasikeitė mano pasaulėžiūra iš principo, mintys tapo kiek pozityvesnes, gal kiek ramesnės. Didžiuojuosi savim, kad ryžausi ir įveikiau sau mestą iššūkį, aišku su jūsų milžiniška pagalba. Išmokau planuotis darbus, daugiau disciplinos, kasdien daryti ką nors kitaip, taikyti apelsino metodą, nuolat ieškau ko reiktu atsisakyti ar nedaryti, kad tapčiau efektyvesnis. | Laimis Ž.

5/5

“Seminare gautos žinios pritaikomos tiek asmeniniame gyvenime, bendraujant su vaikais ir partneriu, tiek darbe, bendraujant su klientais. Gavau praktinių patarimų, kaip vesti pokalbį konflikto metu, derybose. Pristatytas fizinių pratimų derinukas, kuris puikiai padeda atsikratyti įtampos po sunkios darbo dienos ar suvaldyti jaudulį prieš svarbų įvykį. Metodika padeda ne tik valdyti stresą, bet ir bendraujant, draugaujant, mylint. Rekomenduoju!” | Inga A.

5/5

“Aš ištikrųjų esu labai patenkinta Jūsų seminaru, kadangi tai nebuvo tuščias teorinių žinių pristatymas, o buvo labai daug gyvenimiškos patirties perteiktos su konkrečiais pavyzdžiais ir labai gerai, kad mes visi bendravome tarpusavyje. Ir aš manau, kad toksai praktinis požiūris ir labai adaptuotas paprastiems žmonėsm davė daugiausia naudos man. Ir aišku, kad reikia eiti toliau ir kilti į tą viršūnę, nes labai jau nesinori būti tuose neigiamuose laukuose, nors jie mus ir tempia kiek galėdami žemyn… Bet mes nepasiduosim!!! Ačiū labai ir sėkmės Jums.” | Rita

4.8/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

DUK

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus.

Seminaro įrašą galėsite žiūrėti 6 mėnesius po įsigijimo.

Jeigu peržiūrėjus seminaro įrašą kils bet kokių klausimų – visuomet galite rašyti info@ritaregale.lt ir lektorė atsakys jums el. paštu.

Įsigijus seminaro įrašą, išsiunčiamas laiškas su nuoroda jūsų registracijos metu nurodytu el.paštu. Kartais laiškai nukeliauja į SPAM ar reklamos skiltis, todėl pasitikrinkite ir jas.

“Dalinuosi tuo, ką pati patyriau, sužinojau, išmokau ir integravau į savo gyvenimą. Tai nėra sausos teorinės žinios, tai yra patikrinta ir veikianti praktika. Esu įsitikinusi, kad kiekvienas mano susitikimas su klientais, kursų dalyviais suteikia išskirtinės naudos jų gyvenimams” - dalinasi Rita.

4.8/5
5/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

Internetinis seminaras "4 bendravimo nuodėmės santykiuose"

Sužinokite, kaip ir kokiais būdais siekti sklandžios tarpusavio komunikacijos bei kokia bendravimo forma turi didžiausią įtaką santykiams!

"Ačiū, Rita, kad atsiradai mano kelyje. Nuo pirmo susitikimo gyvenimo kokybė, požiūris į gyvenimą, pasitikėjimo savimi jausmas keitėsi kardinaliai. Tavo dėka gyvenime atsirado daugiau meilės sau, aplinkai, pačiam gyvenimui iš esmės." - Rasa

4.8/5
×
×

Cart