PARAŠYKITE MAN

INFO@RITAREGALE.LT

4.8/5

Įvertino buvę Ritos Regalės klientai

Kaip tvarkytis su stresu išgyvenant skyrybas ir netektis?

Kaip tvarkytis su stresu išgyvenant skyrybas ir netektis?

29€ 16€

Nuolaida galioja ribotą laiką

Šis vebinaras leis suprasti, kaip lengviau ir efektyviau tvarkytis su gyvenimo užduotimis, stresu, prastomis emocijomis išgyvenant skyrybas, netektis, praradimus.

Patogus atsiskaitymas su:

"Ačiū, Rita, kad atsiradai mano kelyje. Nuo pirmo susitikimo gyvenimo kokybė, požiūris į gyvenimą, pasitikėjimo savimi jausmas keitėsi kardinaliai. Tavo dėka gyvenime atsirado daugiau meilės sau, aplinkai, pačiam gyvenimui iš esmės." - Rasa

4.8/5
Play Video

Dažnam tenka susidurt su praradimais, sveikatos problemomis, nesėkmėmis darbe, santykiuose, ar išgyventi netektį. Visa tai sukelia nerimą, nemigą, įtampą, stresą ir kitas prastas emocijas, o užsitęsusi būklė prišaukia dar daugiau nemalonumų.

Įrankiai ir praktikos, prie kurių prisiliesite ir trumpai susipažinsite vebinaro metu, leis padėti pirmuosius žingsnius į vidinį gijimą, jeigu:

-nesenai patyrėte netektį, skyrybas ar kitas skausmingas situacijas;

-šiuo metu skiriatės ar galvojate apie šį procesą;

-net praėjus daugeliui metų, vis dar jaučiate neigiamas emocijas po traumuojančių įvykių, kurių metu nepavyko išreikšti emocijų ir jas vis dar nešiojatės savyje.

Vebinaras skirtas Jums, jeigu:

Siekiate greičiau išsivaduoti iš praeities skaudžių, stresą ir nerimą keliančių įvykių ir galiausiai išsilaisvinti ne tik fiziškai, bet ir emociškai.

Norite atstatyti gyvenimo pusiausvyrą (prote ir kūne) bei judėti toliau be užspaustų noskaudų praeities žmonėms.

Trokštate greičiau sugrįžti į normalų gyvenimo ritmą bei jaustis geriau dabar ir nuolatos.

4.8/5

Buvę dalyviai įvertino puikiai

Akivaizdu, kad bet kokia netektis, skyrybos ar kitokie praradimai

sekina ir pareikalauja papildomų vidinių bei išorinių resursų. Tačiau…

- Ar įmanoma tokiose situacijose atsiriboti nuo kylančių neigiamų jausmų bei emocijų ir priimti racionalesnius sprendimus ir jaustis geriau?

- Ar įmanoma greičiau praeiti skausmingus praradimų etapus ir vėl gyventi užtikrintą, saugų, emociškai stabilų gyvenimą?

- Ar įmanoma skyrybų situaciją išspręsti taikiai?

- Ar įmanoma neprarasti tikėjimo, pasitikėjimo savimi ir kitais? Kaip tai padaryti? Kas gali padėti? Nuo ko pradėti, kai jau esate įkarštyje? Ar įmanoma viską apsukti ir išspręsti kitaip?

APIE VISĄ TAI IR DAR DAUGIAU.. pakalbėsime artėjančiame vakaro vebinare kartu su streso ir pokyčių valdymo eksperte - Rita Regale. 🙂

Vebinare bus nagrinėjami:

5 SKAUSMINGI PRARADIMŲ ETAPAI

Kokie yra 5 bet kokios netekties etapai, kada ir kaip jie pasireiškia ir pagal kokias emocijas, būsenas galime juos atpažinti? Kaip juos lengviau ir sėkmingiau pereiti?

NUSLOPINTOS EMOCIJOS

Kaip atpažinti, kokiose emocijose jūs ar jūsų artimieji užstrigo, su kokiomis emocijomis reikėtų padirbėti, kad susigražinti stabilumą ir gyvenimo džiaugsmą?

TAIKIOS SKYRYBOS?

Apie dažniausiai pasitaikančias skyrybų situacijas, su kuriomis susiduria besiskiriantys ir kaip tose situacijoje rekomenduojama elgtis, jeigu siekiate taikios baigties, sutarimo bei geresnės savijautos joms pasibaigus.

VEIKSMINGI ŽINGSNIAI

Veiksmingus problemų sprendimo būdus, pažingsniui, kurių pagalba suprasite, nuo ko reikia pradėti siekiant surasti tinkamiausius sprendimus sudėtingose situacijose. Taps lengviau susigaudyti, ką, kaip ir kada verta daryti.

GEROS SAVIJAUTOS PRAKTIKA

Kaip susitvarkyti sunkiomis, skausmingomis emocijomis, panikos atakomis, užslėptu stresu, kad atgauti pusiausvyrą ir ryžtingai judėti pimyn.

SPECIALISTO ATSAKYMAI JUMS

Turėsite progą pateikti jums kylančius klausimus, susijusius su vakaro tema ir gauti konkrečius atsakymus iš šios srities specialistės.

4.8/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

Šiuo metu galioja speciali vebinaro kaina: tik 16 Eur vietoje 29 Eur!

Už šią kainą liko tik 15 vietų.

5/5

Apie lektorę:

RITA REGALĖ - praktinių mokymų, kursų ir paskaitų lektorė, streso ir pokyčių ekspertė, knygos “Gyvenimui be streso” autorė, internetinės laidos apie gyvenimo prasmę “Prasmės kodas” autorė ir vedeja, viena iš aktyviausių Idialogue platformos mentorių. Po daugybės gilių teorinių ir praktinių žinių, gyvenimo klajonių, pamokų, asmeninių bei klientų istorijose aptiktų įžvalgų, jau daugiau nei 10-metį teikia stiprią psichologinę ir dvasinę pagalbą žmonėms, kurie ieško gilesnės prasmės bei savęs suvokimo.

Dalyvaudami gausite:

4.8/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

Patogus atsiskaitymas su:

KĄ KALBA DALYVIAI APIE RITOS REGALĖS MOKYMUS:​

1
5/5

"Visų pirmiausia noriu padėkoti už nuostabias ir prasmingas pamokas. Džiaugiuosi, kad radau jus, jūsų mokymus, susipažinau. Ačiū jums labai, Rita!. Na, manau pasikeitė mano pasaulėžiūra iš principo, mintys tapo kiek pozityvesnes, gal kiek ramesnės. Didžiuojuosi savim, kad ryžausi ir įveikiau sau mestą iššūkį, aišku su jūsų milžiniška pagalba. Išmokau planuotis darbus, daugiau disciplinos, kasdien daryti ką nors kitaip, taikyti apelsino metodą, nuolat ieškau ko reiktu atsisakyti ar nedaryti, kad tapčiau efektyvesnis. | Laimis Ž.

5/5

“Seminare gautos žinios pritaikomos tiek asmeniniame gyvenime, bendraujant su vaikais ir partneriu, tiek darbe, bendraujant su klientais. Gavau praktinių patarimų, kaip vesti pokalbį konflikto metu, derybose. Pristatytas fizinių pratimų derinukas, kuris puikiai padeda atsikratyti įtampos po sunkios darbo dienos ar suvaldyti jaudulį prieš svarbų įvykį. Metodika padeda ne tik valdyti stresą, bet ir bendraujant, draugaujant, mylint. Rekomenduoju!” | Inga A.

5/5

“Aš ištikrųjų esu labai patenkinta Jūsų seminaru, kadangi tai nebuvo tuščias teorinių žinių pristatymas, o buvo labai daug gyvenimiškos patirties perteiktos su konkrečiais pavyzdžiais ir labai gerai, kad mes visi bendravome tarpusavyje. Ir aš manau, kad toksai praktinis požiūris ir labai adaptuotas paprastiems žmonėsm davė daugiausia naudos man. Ir aišku, kad reikia eiti toliau ir kilti į tą viršūnę, nes labai jau nesinori būti tuose neigiamuose laukuose, nors jie mus ir tempia kiek galėdami žemyn… Bet mes nepasiduosim!!! Ačiū labai ir sėkmės Jums.” | Rita

4.8/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

DUK

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus.

Įrašas bus prieinamas 3 mėnesius.

Jeigu turite anoniminių klausimų – juos galite parašyti el. paštu info@ritaregale.lt

Įsigijus vebinaro bilietą, nuoroda atkeliauja nurodytu jūsų el.paštu. Kartais laiškai nukeliauja į SPAM ar reklmaos skiltis, todėl pasitikrinkite ir jas. 

“Dalinuosi tuo, ką pati patyriau, sužinojau, išmokau ir integravau į savo gyvenimą. Tai nėra sausos teorinės žinios, tai yra patikrinta ir veikianti praktika. Esu įsitikinusi, kad kiekvienas mano susitikimas su klientais, kursų dalyviais suteikia išskirtinės naudos jų gyvenimams” - dalinasi Rita.

4.8/5
5/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

PRARADIMAI IR STRESAS. Kaip tvarkytis su stresu išgyvenant skyrybas ir netektis?

Šis vebinaras leis suprasti, kaip lengviau ir efektyviau tvarkytis su gyvenimo užduotimis, stresu, prastomis emocijomis išgyvenant skyrybas, netektis, praradimus.

"Ačiū, Rita, kad atsiradai mano kelyje. Nuo pirmo susitikimo gyvenimo kokybė, požiūris į gyvenimą, pasitikėjimo savimi jausmas keitėsi kardinaliai. Tavo dėka gyvenime atsirado daugiau meilės sau, aplinkai, pačiam gyvenimui iš esmės." - Rasa

4.8/5
×
×

Cart