PARAŠYKITE MAN

INFO@RITAREGALE.LT

4.8/5

Įvertino buvę Ritos Regalės klientai

Praktinis seminaras "Efektyvesnis būdas išgyti po netekties ar skyrybų"

Praktinis seminaras "Efektyvesnis būdas išgyti po netekties ar skyrybų"

79€ 29€

+ šiandien įsigijusiems 45€ vertės dovana nemokamai!

Šis praktinis seminaras padės jums išmokti efektyviau tvarkytis su slogiomis emocijomis, stresu bei lengviau (sumaniau) spęsti gyvenimo užduotis.

Patogus atsiskaitymas su:

"Ačiū, Rita, kad atsiradai mano kelyje. Nuo pirmo susitikimo gyvenimo kokybė, požiūris į gyvenimą, pasitikėjimo savimi jausmas keitėsi kardinaliai. Tavo dėka gyvenime atsirado daugiau meilės sau, aplinkai, pačiam gyvenimui iš esmės." - Rasa

4.8/5
Play Video

Bet kokie praradimai, netektys ar skyrybos yra sunkus gyvenimo etapas lydimas nerimo, nemigos, įtampos, streso.

Negebėjimas laiku ir saugiai tvarkytis su prastomis emocijomis, stresu išsunkia jėgas, sukelia organizmo sutrikimus, somatines ligas bei naujas santykių ar kt. problemas.

Informacija bei efektyvūs įrankiai su kuriais susipažinsite bei išbandysite praktiškai vebinaro metu bus jūsų gijimo bei naujo kelio pradžia jeigu:

- nesenai patyrėte netektį, skyrybas ar kitas skausmingas situacijas;

-net praėjus daugeliui metų, vis dar jaučiate neigiamas emocijas po traumuojančių įvykių.

Vebinaras skirtas Jums, jeigu:

Norite išmokti greičiau, sveikiau tvarkytis su stresu ir sunkiomis emocijomis ir efektyviau spręsti bet kokias problemas dabar ir ateityje.

Siekiate išsivaduoti iš praeities, sugrįžti į normalų gyvenimo ritmą, jaustis geriau čia ir dabar bei patirti gyvenimo džiaugsmą.

Trokštate atgauti jėgas, susigražinti pasitikėjimą savimi ir užtikrintai judėti pirmyn.

4.8/5

Buvę dalyviai įvertino puikiai

Vebinaras įvyks: 2022 LAPKRIČIO 6 | 17:00

Dalyvaudami gausite:

4.8/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

Patogus atsiskaitymas su:

Akivaizdu, kad užsitęsęs įtampos, nerimo, sielvarto, skausmo,

streso kupinas laikotarpis sekina ir pareikalauja papildomų vidinių bei išorinių resursų. Tačiau…

- Kaip viso to akivaizdoje tvarkytis su neigiamais jausmais, emocijomis, stresu?

- Kaip efektyviau spręsti gyvenimo užduotis ir jaustis geriau?

- Kaip susigražinti tikėjimą, pasitikėjimą savimi ir kitais?

-Kaip lengviau išgyventi ir greičiu užbaigti nesėkmių ruožą ir susikurti užtikrintą, saugų, emociškai stabilų gyvenimą?

APIE VISĄ TAI IR DAR DAUGIAU.. kalbėsimės bei atliksime praktinius žingsnius artėjančiame vebinare kartu su manimi, streso ir pokyčių valdymo eksperte - Rita Regale.

SVARBU!!!

ŠIS PRAKTINIS VEBINARAS TIK TIEMS, kurie pasiruošę praktiškai padirbėti su savo savijauta, būsena bei nori realių pokyčių. Norintys pasikausyti, bet toliau nedaryti - nepirkite.

PRAKTINIAME VEBINARE MOKYSITĖS:

2 PROBLEMOS SPRENDIMO ŽINGSNIAI

Tai esminiai žingsniai, kuriais remdamiesi galėsite lengviau, greičiau ir efektyviau susitvarkyti su bet kokia nesėkme ar išspręsti sudėtingą situaciją darbe, versle ir šeimoje.

EMOCIJŲ KILMĖ IR 3 VALDYMO KRYPTYS

Emocijų, streso atsiradimo procesas ir valdymo mechanizmas kitu kampu. Aptarsime 3 esminės emocijų valdymo kryptis.

VEIKSMINGOS EMOCIJŲ, STRESO VALDYMO TECHNIKOS

Efektyviausių šiuolaikinio mokslo patvirtintų neigiamų emocijų, streso valdymo įrankių pristatymas.

EMOCIJŲ PALEIDIMO SESIJA

Praktinė emocijų paleidimo, sukauptos emocinės naštos nusimetimo sesija.

GEROS SAVIJAUTOS PRAKTIKA

Patikrintas ir saugus būdas padedantis susitvarkyti su sunkiomis, skausmingomis emocijomis, panikos atakomis, momentiniu ir užslėptu stresu.

SPECIALISTO ATSAKYMAI JUMS

Turėsite progą pateikti jums kylančius klausimus, susijusius su vakaro tema ir gauti konkrečius atsakymus iš šios srities specialistės.

4.8/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

Šiuo metu galioja speciali praktinio vebinaro kaina: tik 29 Eur vietoje 79 Eur + DOVANA!

Už šią kainą liko tik 25 vietos.

Įsigydami vebinarą dabar NEMOKAMAI gaunate 63 min. vebinarą "5 EŽ METODAS bet kokiai Tavo problemai išspręsti!" (vertė 45 Eur).

5/5

Apie lektorę:

RITA REGALĖ - praktinių mokymų, kursų ir paskaitų lektorė, streso ir pokyčių ekspertė, knygos “Gyvenimui be streso” autorė, internetinės laidos apie gyvenimo prasmę “Prasmės kodas” autorė ir vedeja, viena iš aktyviausių Idialogue platformos mentorių. Po daugybės gilių teorinių ir praktinių žinių, gyvenimo klajonių, pamokų, asmeninių bei klientų istorijose aptiktų įžvalgų, jau daugiau nei 10-metį teikia stiprią psichologinę ir dvasinę pagalbą žmonėms, kurie ieško gilesnės prasmės bei savęs suvokimo.

KĄ KALBA DALYVIAI APIE RITOS REGALĖS MOKYMUS:​

1
5/5

"Visų pirmiausia noriu padėkoti už nuostabias ir prasmingas pamokas. Džiaugiuosi, kad radau jus, jūsų mokymus, susipažinau. Ačiū jums labai, Rita!. Na, manau pasikeitė mano pasaulėžiūra iš principo, mintys tapo kiek pozityvesnes, gal kiek ramesnės. Didžiuojuosi savim, kad ryžausi ir įveikiau sau mestą iššūkį, aišku su jūsų milžiniška pagalba. Išmokau planuotis darbus, daugiau disciplinos, kasdien daryti ką nors kitaip, taikyti apelsino metodą, nuolat ieškau ko reiktu atsisakyti ar nedaryti, kad tapčiau efektyvesnis. | Laimis Ž.

5/5

“Seminare gautos žinios pritaikomos tiek asmeniniame gyvenime, bendraujant su vaikais ir partneriu, tiek darbe, bendraujant su klientais. Gavau praktinių patarimų, kaip vesti pokalbį konflikto metu, derybose. Pristatytas fizinių pratimų derinukas, kuris puikiai padeda atsikratyti įtampos po sunkios darbo dienos ar suvaldyti jaudulį prieš svarbų įvykį. Metodika padeda ne tik valdyti stresą, bet ir bendraujant, draugaujant, mylint. Rekomenduoju!” | Inga A.

5/5

“Aš ištikrųjų esu labai patenkinta Jūsų seminaru, kadangi tai nebuvo tuščias teorinių žinių pristatymas, o buvo labai daug gyvenimiškos patirties perteiktos su konkrečiais pavyzdžiais ir labai gerai, kad mes visi bendravome tarpusavyje. Ir aš manau, kad toksai praktinis požiūris ir labai adaptuotas paprastiems žmonėsm davė daugiausia naudos man. Ir aišku, kad reikia eiti toliau ir kilti į tą viršūnę, nes labai jau nesinori būti tuose neigiamuose laukuose, nors jie mus ir tempia kiek galėdami žemyn… Bet mes nepasiduosim!!! Ačiū labai ir sėkmės Jums.” | Rita

4.8/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

DUK

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus.

Taip, įrašą gausite nurodytu el.paštu įsigydami dalyvavimą.

Taip, vebinaro metu, dalyvaudami tiesioginėje transliacijoje galėsite užduoti lektorei klausimus, į kuriuos lektorė atsakys vebinaro pabaigoje. Jeigu turite anoniminių klausimų – juos galite parašyti lektorei iki vebinarui įvykstant.

Įsigijus vebinaro bilietą, nuoroda atkeliauja nurodytu jūsų el.paštu. Kartais laiškai nukeliauja į SPAM ar reklmaos skiltis, todėl pasitikrinkite ir jas. Vebinaro nuoroda yra kartojama kelis kartus diena, dvi iki vebinarui įvykstant.

“Dalinuosi tuo, ką pati patyriau, sužinojau, išmokau ir integravau į savo gyvenimą. Tai nėra sausos teorinės žinios, tai yra patikrinta ir veikianti praktika. Esu įsitikinusi, kad kiekvienas mano susitikimas su klientais, kursų dalyviais suteikia išskirtinės naudos jų gyvenimams” - dalinasi Rita.

4.8/5
5/5

Įvertino buve Ritos Regalės klientai

Efektyvesnis kelias išgyti po netekties ar skyrybų.

Šis praktinis vebinaras padės jums išmokti efektyviau tvarkytis su slogiomis emocijomis, stresu bei lengviau (sumaniau) spęsti gyvenimo užduotis.

"Ačiū, Rita, kad atsiradai mano kelyje. Nuo pirmo susitikimo gyvenimo kokybė, požiūris į gyvenimą, pasitikėjimo savimi jausmas keitėsi kardinaliai. Tavo dėka gyvenime atsirado daugiau meilės sau, aplinkai, pačiam gyvenimui iš esmės." - Rasa

4.8/5
×
×

Cart